Bilgiç’e yoğun ilgi

İyi Parti Nizip Belediye Başkan adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç’e Nizip’li seçmenler yoğun ilgi göstererek, desteklerini ifade ediyorlar.

Bilgiç’e yoğun ilgi

 

İyi Parti Nizip Belediye Başkan adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Yaşar Sağlam, İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Şerif Başkülekçi, İyi Parti Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Serda Özyaşar, Nizip İlçe Başkanı Yakup Çapan, Kadın Kolları ve Gençlik kolları başkan ve Yöneticileri ve Belediye Meclis üyelesi adayları ile bugün Nizip’te Atatürk Bulvarı ve Cumhuriyet Meydanında Esnaf ziyaretinde bulundular.

İyi Partiden Nizip Belediye Başkan adaylığını açıkladığı günden buyana verilen destek her geçen gün çığ gibi artan Nizip’in yeni yüzü Av. Gizem Büşra Bilgiç’in sahalara inmesi ile verilen destekler sevgi gösterilerine dönüyor.

Nizip Tarihinde ilk kadın ve Genç Belediye Başkan adayı olan Avukat Gizem Büşra Bilgiç, İl Teşkılatı, İlçe Teşkılatı ve Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte Nizip’te yaptığı ziyaretlerde vatandaşların yoğun ilgi ve alakasına mazhar olurken, Nizip’li seçmenler Cumhuriyet tarihinde ilk defa Nizip’te bir Eğitimli, Genç , Vizyon sahibi kadın Belediye Başkan adayı olduğunu ifade ederek, Bizlerde Nizip’liler olarak bir ilki gerçekleştirecek ve kızımızı inşallah Nizip’in belediye başkanı yapacağız. Şeklinde konuşuyorlar.

İyi Parti Nizip Belediye Başkan adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, seçim çalışmalarında halkın yoğun ilgisini görürken, aday ziyaret ettiği her işyerine kalem, Çakmak ..vb farklı promosyonlar hediye etti.

EN DOĞRU YOL 3. YOL

Nizip’li seçmenler bugüne kadar Nizip Halkı’nın birbirinden farkı olmayan iki kutup ve yol arasına sıkıştırıldığını, Gizem Büşra Bilgiç’in adaylığı ile birlikte 2 Kutup arasına sıkıştırılan seçmenler olarak derin bir nefes aldıklarını ve en doğru yol olarak 3. Yolda Genç, Eğitim ve Kadın aday Gizem Büşra Bilgiç’te buluşmaya karar verdiklerini söylediler.

 

 

 

 

Haber Merkezi
03.03.2024

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler