Milletvekili adayı Abdulhamit Gül İslahiyelilere müjde verdi

Milletvekili adayı Abdulhamit Gül İslahiyelilere müjde verdi

Milletvekili adayı Abdulhamit Gül İslahiyelilere müjde verdi

 

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Abdulhamit GÜL, Feray YILMAZ ve

Abdullah DURDU 14 Mayıs genel seçim çalışmalarına kent genelinde ve ilçelerinde aralıksız devam ediyor.

Depremden etkilenen İslahiye ilçesinin esnafını yeniden ayağa kaldırmak için düzenlenen projeler i sıkı takip eden Milletvekili Adayı Abdulhamit GÜL, İslahiye’de yeni sanayi alanının belirlendiği müjdesini verdi.

İlçenin her alanının ihtiyaç ve talebini özenle takip eden Milletvekili Adayı

Abdulhamit GÜL, ticari hayatı canlandırmak için dükkanlar yapıldığını, çiftçilerin ve esnafın yanında olduğunu vurgulayarak, “ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın imzasıyla Resmi Gazetede yayımlandı. Nurdağı ve İslahiye’de sanayicilerin afet zararlarının giderilmesi için sanayi alanı oluşturacak. Esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Burayı yaşanabilir daha canlı cazibe merkezi haline getireceğiz. İslahiye’de ikinci OSB sanayi alanı oluşturulacak. Ve burada sanayi alanlarında istihdam oluşturulacak. Fabrikalar oluşacak. Fabrikaların bacaları tütecek. Bu da İslahiyeli gençlerimizin, İslahiye’de yaşayan ve hatta deprem sebebiyle dışarıya gitmiş gençlerimiz içinde İslahiye cazibe alanı olacak. Sanayi alanı oluşturuluyor. Teşvik bölgesi kapsamına alındı 6’ncı bölge. Bu yatırımlar teşvik edilecek. Biz 14 Mayıs’ta da 14 Mayıs sonrasında da buradayız. Cumhurbaşkanımız başımızda olacak. Vekil arkadaşlarımızla, belediyelerimizle İslahiye’yi tekrar ayağa kaldırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İl genelinde ve ilçelerde köy köy, sokak sokak ziyaretlerini sürdüren ve vatandaşlara bir araya gelem Milletvekili Adayı Abdulhamit GÜL, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN önderliğinde Türkiye Yüzyılı’nın vizyonunu anlatıyor.

Seçim beyannamesi hakkında bilgiler vererek istek ve talepleri dinliyor.

 

 

 

Haber Merkezi
07.05.2023

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler