AK Parti Gaziantep Milletvekili adaylarının mahalle mitingleri rekora koşuyor

AK Parti Gaziantep Milletvekili adaylarının mahalle mitingleri rekora koşuyor

AK Parti Gaziantep Milletvekili adaylarının mahalle  mitingleri rekora koşuyor

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayları, 14 Mayıs 2023 genel seçim çalışmaları kapsamında mesailerine hız kesmeden devam ediyor.

Kent genelinden, mahalle mahalle, sokak sokak ziyaretlerini sürdüren Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına devam ederken vatandaşların talep ve isteklerini detaylı olarak takip ediyorlar.

Gaziantep’in Hacıbaba ve Eyüp Sultan mahallelerinde seçmenler tarafından memnuniyetle karşılanan Milletvekili Adaylarının miting coşkusu rekora ilerliyor. Eyüp Sultan Mahallesinde büyük bir heyecanla karşılaşan Milletvekili Adayı Abdulhamit GÜL, mutluluğunu ve heyecanını dile getirerek “Eyüp Sultan Mahallesi 14 Mayıs zaferi için sabırsızlanıyor” diyerek mahallelilere Türkiye Yüzyılı vizyonunu ve seçim çalışmalarını anlattı. Ardından vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti ve fotoğraf çektirdi. Bu coşkulu programa Milletvekili Abdulhamit GÜL’ün yanı sıra; Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet YILMAZ, Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya KILIÇ, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU ve il – ilçe teşkilat yönetimi katıldı.

Yaparsa AK Parti Yapar’ hedefiyle, Gaziantep aşkıyla gece gündüz çalışan

Milletvekili Adaylarını gazi şehirlilerle her mahalle buluşması siyasi parti

mitinglerindeki katılımcı sayılarını aşıyor. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Milletvekili Adayları mahalle seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

 

 

 

Haber Merkezi
07.05.2023

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler